Konya'da Amatör Spor Haftası’’ Amatör Spor Yürüyüşü ve açılış töreniyle başladı.


Bu yıl 07-13 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan ''Amatör Spor Haftası'' Amatör Spor Yürüyüşü ve açılış töreniyle başladı.

Konya'da Amatör Spor ruhunun canlanması, yeni sporcular kazanarak sportif, sosyal etkinliklerin dolu dolu yaşanacağı ve vatandaşlarımızın düzenli fiziksel aktivite alışkanlığına özendirilmesi amacı ile kutlanacak olan Amatör Spor Haftası kortej yürüyüşü eski stadyum önünden başladı. Kültür Parkta gerçekleşen açılış programına Konya Vali Yardımcımız Fazlı Akgün, Konya Milletvekilimiz Selman Özboyacı, Konya Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay'ın açılış konuşmaları ile başlayıp, Halk Oyunları,  Taekwondo, Boks, Cimnastik, Masa Tenisi, Halat Çekme ve Futbol gösterileri ile sona erdi.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri hafta boyunca sürecek müsabakaların ardından 12 Ekim 2019 Pazar günü saat 14.00'da Dumlupınar Spor tesisinde yapılacak olan Toplu Ödül Töreni ile sona erecek.

 

 

 

 
Konya'da Amatör Spor Haftası’’ Amatör Spor Yürüyüşü ve açılış töreniyle başladı. Konya'da Amatör Spor Haftası’’ Amatör Spor Yürüyüşü ve açılış töreniyle başladı. Reviewed by Bozkır Dernekleri on Ekim 08, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.