Yeni Özel Arkadaşım Dereköy'den Mustafa Güven

Dün Bozkır'dan Ulusal bir marka haline gelen Kalaycıoglu Tahminlerinin üretildigi yerdeydik. Daha doğru oradan geçerken Mustafa bey ısrarla bize tahin ikram ettiler. Hoş beş derken konu özel çocuklara yaptığımız faaliyetleri taktir ettiğini söyle ve "hocam bizim burada da bir özel cocugumuz var yanımızda koruyup gözetip çalışıyor" dedi. İnanın çok mutlu oldum. Adlolan bu özel çocuklarımıza rehberlik ederek gücülerinin yettiği işlerde uygun ortamlarda çalıstırmaktır. 

Özel arkadaşım Mustafa Güven zaten bizim Bozkırgücü Spor Kulübü'nü ve beni sosyal medyadan takip ediyormuş değirmende çalısmaktan menmun olduğunu söyledi. Değirmenin sahiplerinden Pala dayı (Mustafa Kalay) onu çok seviyormuş. Bende Mustafa Güven'e forma ve eşofman takımı söz verdim.

Değerli dostlar bu güzel ve örnek davranışıyla Kalaycıoğlu Tahin ve Mustafa Kalay abimizi yürekten kutluyoruz. Allah işlerini bereketli kılsın.

Muammer Tunahan
Kulüp Başkanı

Bozkırgücü Spor Kulübü
"S E V G İ N İ N G Ü C Ü"
Yeni Özel Arkadaşım Dereköy'den Mustafa Güven Yeni Özel Arkadaşım Dereköy'den Mustafa Güven Reviewed by Bozkır Tanıtım Platformu on Temmuz 10, 2023 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.