Bozkır’dan dünya şampiyonu çıktı!


Kulu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Kemal Yıldız Kırgızistan'da düzenlenen Gençler Grekoromen Güreş Dünya Şampiyonası'nda 72kg da Dünya Şampiyonu oldu.

Kulu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Kemal Yıldız Kırgızistan'da düzenlenen Gençler Grekoromen Güreş Dünya şampiyonası'nda 72kg da Dünya Şampiyonu oldu.

Bozkırgücü Spor Kulüp Başkanı Muammer Tunahan eski sporcusu Kemal Yıldız'ı tebrik etti. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Başkan Tunahan, Tebrikler Şampiyon! Spora Bozkırgücü Spor Kulübü'nde başlayan Türkiye Şampiyonu ve dünya ikinciliği elde eden ve Kulu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'ne transfer ettiğimiz Kemal Yıldız Kırgızistan'da düzenlenen Gençler Grekoromen Güreş Dünya Şampiyonası'nda 72 kilogramda Dünya Şampiyonu olmuştur. Sporcumuzu kıymetli hocalarımızı ve Kulu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı ve yönetimini yürekten kutluyoruz" açıklamasında bulundu.
Bozkır’dan dünya şampiyonu çıktı! Bozkır’dan dünya şampiyonu çıktı! Reviewed by Bozkır Tanıtım Platformu on Eylül 07, 2023 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.